پرداخت۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه
پرداخت۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه
رشت_سرتوک_مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان دردیداربا فرماندارشهرستان مرزی بندر آستارا گفت: متقاضیان واحد مسکونی ویژه محرومین تا پایان آذر باید به بانک های عامل جهت دریافت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه و ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض مراجعه نمایند.

به گزارش سرتوک، به نقل ازروابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به همراه برزگر معاون پشتیبانی و خوشرو مسئول روابط عمومی با حضور در فرمانداری شهرستان آستارا با عباس صابر فرماندار شهرستان دیدار نمود.

محمد اکبرزاده با بیان تفاهم نامه ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین در گیلان و تخصیص سهمیه ۴۵ واحد برای شهرستان گفت: تا پایان آذر متقاضیان باید به بانک های عامل جهت دریافت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه و ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض مراجعه نمایند و تا پایان سال تمامی این واحدها به بهره برداری می رسد.

وی افزود: از ۴۴ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان ۱۵ روستا از اجرای طرح هادی برخوردار هستند و این طرح ها برای توسعه این روستاها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برکات طرح هادی را در روستاهای کشور شاهد هستیم.

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در این دیدار خدمات رسانی بهینه به مردم را مهمترین وظیفه دانست و از مسئولین دستگاههای اجرایی بویژه بنیاد مسکن خواست در بخش های شهری و روستایی بالاخص توسعه پایداری روستایی، جلوگیری از مهاجرت مردم از روستاها به شهر،رضایت مندی مردم و فراهم سازی امکانات بیشتر مساعدت لازم را انجام دهند.

عباس صابر بر ادامه مقاوم سازی مساکن روستایی شهرستان تأکید کرد و تصریح نمود : دستگاه‌های اجرایی، بخشداران و دهیاران باید زمینه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در روستاها فراهم کنند.

در پایان با تقدیر از زحمات مهندس هومان بصیر، مهندس مهدی گرویان بعنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان معرفی شد.