پرستاری بهترین شغلی است که می توان رضایت پروردگار را کسب نمود
پرستاری بهترین شغلی است که می توان رضایت پروردگار را کسب نمود
همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار از کادر پرستار مدیریت درمان گیلان قدر دانی شد.

پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش دفتر روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان ،دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات پرستاران شاغل در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) و مراکز درمانی تابعه اظهار داشت ؛کار پرستاری به واقع یک کار الهی است . ایشان کار درسازمان تامین اجتماعی را یک توفیق دانست و مهمترین نقطه ای که می توان برای کسب رضایت پروردگار تلاش نمود بخش پرستاری است .
مدیر درمان تامین اجتماعی استان با بیان اینکه تفیض اختیار بیمارستانها می تواند بخشی از مشکلات همکاران پرستاری به ویژه در بخش نیروهای پشتیبانی را رفع نماید افزود: باید تلاش کنیم تا هرقدر می توانیم از مشکلات جامعه پرستاری کاسته شود تا همکاران بتوانند در ایفای نقش خود موثرتر باشند.
دکتر شهدی نژاد مراکز درمانی تامین اجتماعی را امن ترین پناه بیمه شدگان برای دریافت خدمات رایگان و با کیفیت بیان نمود و اشاره نمود که عملی ترین الگو ارائه خدمات درمانی رایگان که بیماران جز درد بیماری نداشته باشند مراکز درمانی تامین اجتماعی است که می تواند الگوی بسیار خوبی برای مراکز درمانی دولتی در ارائه خدمات درمانی باشد.
در ادامه مراسم دکتر غفاری رییس بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) ضمن قدر دانی از زحمات کادر پرستاری اظهار داشت ؛ پرستاران بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت بدون هیچ ملاحظه ای بر بالین بیماران می روند و بهترین خدمات درمانی را به ایشان ارائه می دهند . وی پرستاری را هنری تخصصی دانست که پرستاران بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت به  شکلی عالی آن را اجرایی می کنند.
در ادامه مراسم خانم بهادر مترون بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت با بیان اینکه صبر و تحمل از ویژگی های بارز پرستاران است اظهار داشت با تحمل صبر و سختی انسان به درجه ای از کمال و معنویت و رضایت پروردگار خواهد رسید که این امر درکار پرستاری بسیار راحت است. ایشان در ادامه گزارشی از عملکرد بخش پرستاری بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت ارائه نمود.