پیام تبریک مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت روز پرستار
پیام تبریک مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت روز پرستار
رشت_سرتوک_مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت روز پرستار طی ارسال پیامی این روز را تبریک گفت.

به گزارش سرتوک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا) ؛ متن پیام تبریک دکتر پیمان اسدی – مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به شرح زیر می باشد.

بسمه تعالی

بی تردید پرستاری ، حرفه ای به گستره مهربانی،عطوفت و مظهر پایبندی به خصایص والای انسانی است که در شرایط سخت و طاقت فرسا با آرامشی ستودنی، روح امید و زندگی را به بیماران می بخشد.

برخود می بالیم که همگام با فداکارانی در جبهه سلامت هستیم که به پشتوانه‌ توانایی و دانایی توشه گرفته ازدین مبین اسلام ، عِرق ملّی وحس نوع دوستی در تأمین سلامت انسان‌ها، همت خویش را به کار گرفته‌ایم. فرشتگانی که با سعه‌ صدر و حسن خلق و به پشتوانه‌ دانش روز با همت و تلاش جدی و با مهارت و دقت نظر نسبت به مداوای بیماران در تلاش هستند.

ضمن گرامیداشت یاد پرستارانی که در راه خدمت به مردم شریف ایران و درمان بیماران کرونایی ،جان خویش را فداکردند روز پرستار را ، خدمت تمام تلاشگران این عرصه تبریک عرض نموده ، صحت و سلامتی آنها را ازدرگاه ایزد منان خواستارم.

دکتر پیمان اسدی
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان