پیام تبریک معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت روز پرستار
پیام تبریک معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت روز پرستار
رشت_سرتوک_معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی ،ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت .

به گزارش سرتوک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا ) ؛ متن پیام تبریک دکتر انوش دهنادی مقدم – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به شرح زیر است؛

بسمه تعالی

نامگذاری روز پرستار در روز میلاد بانوی بزرگ اسلام، اسوه ایثار و فداکاری نشان از اهمیت و ارزش والای این شغل شریف دارد.

بی تردید در این شرایط حساس که جامعه با آن روبرو است پرستاران هستند که برای حفظ و ارتقا سلامت جامعه از هیچ کوششی دریغ نکرده و نمی کنند و این جانفشانی در تاریخ ثبت خواهد شد.

یقینا با توجه به اینکه استان گیلان از اولین استانهایی بود که در زمان شیوع بحران کرونا درگیر پاندمی این ویروس شد و در این بین کادر درمانی در شرایط طاقت فرسا شجاعانه و مجاهدانه لباس دفاع از هم میهنان را به تن کردند و همچون رزمندگان دفاع مقدس برای سلامت جامعه با روحیه ای بر گرفته از ویژگی های والای بانوی استقامت و شکیبایی ،تلاش کردند تا آلام بیماران را با فداکاری ها و حس انسان دوستی کاهش دهند نزد پروردگار جایگاهی رفیع خواهند داشت چرا که ارمغان این از خودگذشتگی ادامه حیات بیماران و امید به زندگی برای گیلانیان بود.

در این مسیر بسیاری از کادر درمانی کشورمان مبتلا به بیماری کووید ۱۹ و برخی به کاروان شهدای خدمت کشور عزیزمان پیوستند و یادآور این مهم شدند که پیروزی و موفقیت هر جامعه‌ای نیازمند اتحاد، همدلی و ایثار می‌باشد.

اینجانب با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب(س)، از ایزد منان آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمامی پرستاران خدوم را دارم و یاد و خاطره شهدای خدمت را گرامی میدارم. همچنین از درگاه ایزد منان برای همگان سلامتی و بهروزی مسألت دارم.

دکتر انوش دهنادی مقدم
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان