پیام فرماندار رشت به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن
پیام فرماندار رشت به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن
فرماندار شهرستان رشت با ارسال پیامی ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از مردم شریف و انقلابی این شهرستان جهت حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، دکتر میرشمس مومنی زاده طی پیامی ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان رشت دعوت کرد بار دیگر ضمن تجدید بیعت با آرمان والای شهدا و امام راحل، با  حضور گسترده خویش در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بر تداوم راه راستین سردار سلیمانی ها تاکید نمایند.
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز با گذشت چهل و یک سال از خیزش عظیم ملت ایران در مقابله با استبداد، استکبار و احیای ارزش‌های اسلامی، شاهدیم که شجره طیبه انقلاب اسلامی در پرتو انفاس قدسی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و جانشین شایسته آن مرد الهی، مقام معظم رهبری، همچون درختی تنومند به ثمر نشسته و میوه های شیرین مقاومت و پیروزی در سرتاسر این کره خاکی دست یافتنی گردیده است .
در همین راستا در طلیعه چهل و دومین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت این ایام و ادای احترام به ارواح پاک شهیدان و روح پر فتوح بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی و تجدید پیمان با آرمانهای والای شهدا و رهبر معظم انقلاب، از همشهریان همدل و همراه  که همواره در تمام گذرگاه های تاریخی این کشور عزیز نقشی برجسته داشته اند، دعوت می نمایم یکدل و یکصدا  با شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بر تداوم راه سردار سلیمانی ها تاکید نموده و در کشاکش تحریم های ناجوانمردانه و دشمنی های آشکار و پنهان استکبار جهانی، بار دیگر وحدت  ملی را فریاد زده و با خلق حماسه ای دیگر، توطئه های شوم بدخواهان دیار قهرمانان و پهلوانان را خنثی نماییم. میرشمس مومنی زاده
فرماندار شهرستان رشت.