پیام مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسب روز پرستار
پیام مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسب روز پرستار
رشت_سرتوک_به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب ( س ) و روز پرستار، مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با ارسال پیامی این روز تبریک گفت.

به گزارش سرتوک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب  دا) ؛ متن پیام طاهره زاهد صفت – مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی  گیلان به شرح زیر می باشد. 

بسمه تعالی

با سلام حضور همکاران سختکوش و خستگی ناپذیر کادر پرستاری و همکاران پرتلاش فوریت های پزشکی 

در حالی  به ایام روز پرستار ۱۳۹۹ نزدیک می شویم که دنیا در اوج بحران و در حال مبارزه مستمر و نفس گیر با بیماری همه گیر کووید ۱۹ می باشد و در این روزهای پرفراز و نشیب همه اعضای کادر درمان، بالاخص شما پرستاران به عنوان ارزشمندترین سرمایه انسانی با تقویت اندیشه و باورهای انسانی خود به معنای کامل « انساندوستی واخلاق مداری» را تفسیر نموده اید و حمایت و مراقبت از بیماران را در این دوران سخت بر هرچیزی مقدم دانسته اید. 

از آنجا که پیشگیری و مراقبت در ادامه رویارویی با این بیماری سخت، همچنان جزء سیاست های اصلی نظام بهداشتی، درمانی تدوین شده است نقش شما و تدابیرتان به عنوان صاحبان حرفه ای پرستاری بسیار پررنگ تر از گذشته در زمینه پیشگیری ، آموزش ،کنترل و مراقبت جسمی و روحی بیماران و توانبخشی آنان تجلی یافته است.

لذا بر پاسخگویی متعهدانه و شبانه روزی شما مدافعان سلامت و توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم این سرزمین بهای وا فر نهاده ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب ( س ) بانوی صبر و پایداری، امید است فرصت گرانبها و پرافتخار خدمت به مردم و جلب رضایتمندی آنان ، موجبات خشنودی خداوند منان را بیش از پیش فراهم نماید.

طاهره زاهد صفت

                                    مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان