گلباران و عطرافشانی مزارشهدای مدافع سلامت
گلباران و عطرافشانی مزارشهدای مدافع سلامت
رشت_سرتوک_مسوولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور بر سر مزار شهدای مدافع سلامت، به مقام شامخ این شهدای گرانقدر، ادای احترام کردند.

به گزارش سرتوک به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛در دومبن روز از هفته پرستار که به عنوان ” پرستاری؛ شهدای خدمت” نام گرفته است و در آستانه سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، صبح امروز پنجشنبه، جمعی از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مسوولان مرکزآموزشی و درمانی پورسینا و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور بر سر مزار شهدای مدافع سلامت واقع در آرامستان باغ رضوان رشت، به مقام شامخ این شهدای گرانقدر، ادای احترام کردند.

طاهره زاهدصفت-مدیرپرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این مراسم طی سخنانی، ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای مدافع سلامت به ویژه پرستاران شهید، از زحمات کادر پرستاری که در ایام کرونا با جانفشانی در راه خدمت رسانی به بیماران از هیچ کوششی دریغ نکردند، قدردانی کرد .

در این مراسم که به همت مدیریت امور پرستاری دانشگاه و امور ایثارگران برگزار شد، حاضرین با قرائت فاتحه و گلباران مزار این شهدای والامقام، یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشتند.

گفتنی است: از آغاز شیوع ویروس کرونا در گیلان تا کنون، ۵پرستار مدافع سلامت به خیل شهدا پیوستند. یادشان گرامی و راهشان پررهرو باد.