یاداشتی از حاج حسن کربلایی ؛آقایان اصلاح طلب، اگر همراه مردم نیستید، نمک بر زخم آنان نپاشید !
یاداشتی از حاج حسن کربلایی ؛آقایان اصلاح طلب، اگر همراه مردم نیستید، نمک بر زخم آنان نپاشید !
در پی توهین بی شرمانه عضو شورای راهبردی ستاد روحانی به مردم ایران، حاج حسن کربلایی در متنی به مقابله با عناصر فتنه و ضد مردم تاکید کردند.

یاداشتی از حاج حسن کربلایی ؛پویا قلی پور، عضو شورای راهبردی ستاد روحانی در گیلان و از فعالان اصلاح طلب استان و فتنه ۸۸ در پیج اینستاگرامش، با بولد کردن “سندروم استکهلم”، به صورت ضمنی، مردم ایران را بیماران روانی خوانده که با گروگانگیر خود همدل شده‌اند، این وقاحت بی اندازه نشان از عمق کینه فردی است که خود را پیرو خط امام و اصلاح طلب می‌خواند و فردی که جان خود را برای ملت فدا کرده و نگذاشته حرامیان داعشی پایشان در ایران باز شود را ملامت می‌کند.

و اما جوابیه حاح حسن کربلایی؛

آقایان اصلاح طلب ،
اگر هنر همراهی با مردم را ندارید ،
لااقل سکوت کنید.

واگر شجاعت قبول و درک واقعیت را ندارید ،
تلاش کنید افراد تند مزاج را از خود رانده و در اینگونه مواقع آنان را محکوم نمایید.

آن مستضعف فکری که خود را اصلاح طلب میداند و مردم داغدار ایران را تمسخر کرده و بی اراده جلوه میدهد ، قطعا و حتماً شریک جنایت ترامپ است و حداقل کاری که جریان اصلاحات می‌تواند بکند این است که وی را از خود رانده و سخن سخیف او را محکوم نمایند.

این کثافت و احمقی که مدعی است سالها در جریان اصلاحات فعالیت سیاسی داشته ، آنقدر مطرود و محکوم است که صلاحیت ندارد نام او را در این اعتراضیه بیاورم .

او آنقدر بی شعور است که قلوب داغدار مردم ایران اسلامی و همه آزادیخواهان دنیا را درک نکرده و فکر کرده خیلی میفهمد و بجای همدردی با مردم داغدیده ، اعتقادات و عواطف و دانایی مردم را زیر سوال میبرد .

خاک بر سر این فردی که شبیه یک انسان است ولی از انسانیت بویی نبرده و شبیه مرد است و نامرد به تمام معناست.

امید است آندسته از اصلاح طلبان که حداقل معرفت را نسبت به امام و رهبری دارند، سخنان خائنانه و احمقانه این فتنه گر را محکوم کرده و حساب خود را از او جدا سازند.

حسن کربلایی ،هفدهم آبان‌ماه ۹۸