۲۱ واحد مسکن مددجویی در استان گیلان واگذارشد
۲۱ واحد مسکن مددجویی در استان گیلان واگذارشد
رشت_سرتوک_آیین افتتاح همزمان ۲۱واحد مسکونی خانواده های دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی در استان گیلان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور دکتر وحید قبادی دانا به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش سرتوک به نقل از خط گیلان ، این آیین که با حضور دکتر وحید قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و مدیران کل بهزیستی در استان ها به مناسبت روز جهانی معلولین برگزار شد، ۲۱واحد مسکونی در استان گیلان به بهره برداری رسید.

براساس این گزارش دکتر حسین نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی گیلان در این آیین ضمن قدردانی از ریاست سازمان گفت: این واحدها با اعتبار بالغ بر ۶۳ میلیارد ریال و با همکاری خیرین و دستگاه های مشارکت کننده ساخته شده است

و ی افزود: در سطح استان حدود ۱۱۰۰ واحد در دست احداث است که امیدواریم تعداد حدود ۳۰۰ واحد در دهه مبارک فجر امسال افتتاح شود.

گفتنی است در این آیین مدیر کل بهزیستی به همراه مسیولین فرمانداری شهرستان شفت ، دکتر قاسمیان معاون توانبخشی ، ساسان جهانبخش معاون مشارکت های مردمی ،نادم مدیر روابط عمومی بهزیستی گیلان و روسای ادارات بهزیستی شهرستان شفت و رشت و مهندس پیربازاریان مسئول ستاد مسکن بهزیستی گیلان یک باب واحد مسکونی را در روستای ذوالپیران شفت افتتاح کردند.