۲۸ واحد تولیدی درگیلان افتتاح می شود
۲۸ واحد تولیدی درگیلان افتتاح می شود
رشت_سرتوک_رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان از ایجاد اشتغال ۵۷۹ نفربا سرمایه گذاری بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دراین استان خبر داد.

به گزارش سرتوک، واحد روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان فرهاد دلق پوش در آستانه فرا رسیدن ایام فرخنده دهه مبارک فجر از افتتاح ۲۸ واحد تولیدی خبر داد و اظهار داشت: این واحد ها با اشتغال ۵۷۹ نفر و سرمایه گذاری بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان افزود: این واحدها در زمینه‌های مختلف از جمله تولید مواد شوینده، مواد غذایی، قطعات پلاستیکی، جعبه کارتن، سیم و مفتول فلزی، عایق حرارتی، لنت ترمز، ماسک و … شروع به فعالیت خواهند کرد.

وی در ادامه گفت: دو واحد از این واحدهای صنعتی توسط مقامات کشوری و سایر واحدها توسط مقامات استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری می رسند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: حسب برنامه‌ریزی به عمل آمده و پروانه‌های صادره این سازمان با در نظر داشتن میزان پیشرفت فیزیکی این واحد ها پیش بینی می شود، از ابتدای سال جاری تا پایان سال در مجموع ۱۷۰ واحد صنعتی جدید به تعداد واحدهای صنعتی ایجاد شده درگیلان اضافه شود.ا