سید ولی‌اله عظمتی در نظرسنجی‌ها مقام نخست را به خود اختصاص داد
سید ولی‌اله عظمتی در نظرسنجی‌ها مقام نخست را به خود اختصاص داد
سید ولی‌اله عظمتی در نظرسنجی‌ها مقام نخست را به خود اختصاص داد

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی گیلداد، سید ولی‌الله عظمتی در نظرسنجی مجمع یاران انقلاب اسلامی که عصر امروز برگزار شد، بیشترین آرا را به خود اختصاص داد.

مجمع یاران انقلاب اسلامی در بخش خمام تشکیل شد و سید ولی اله عظمتی توانست با کسب ۸۳ رای، بیشترین آرا را به خود اختصاص دهد.

سیدعلی آقازاده با ۶۵ رای، جبار کوچکی نژاد با ۵۵ رای، حسن کربلایی با ۴۱ رای، احمد حسینی با ۴۱ رای و همچنین نادر حسینی با ۲۸ رای به ترتیب در نظرسنجی مجمع یاران انقلاب اسلامی حضور داشتند.

به گزارش گیلداد، مجمع یاران انقلاب اسلامی تنها ائتلاف در استان گیلان است که بر اساس اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری و سیره شهدا شکل گرفته است و در مسیر ولایت فقیه و دست یافتن به فرمایشات مقام معظم رهبری به کار خود ادامه می دهد.

حرکت مردمی مجمع یاران انقلاب اسلامی می‌تواند ضمن تقویت و همپوشانی آن تشکل‌ها، بر روی کاندیدای خوب و اصلح اتفاق نظر داشته باشد.

مجمع یاران انقلاب اسلامی مکانیزم رسیدن به انتخاب درست را فراهم کرده است تا بتواند در شهرستان رشت در ۱۰ منطقه با کمک مردم انقلابی با ارتباط چهره به چهره، نظرخواهی و مشورت با معتمدین به کاندیدای اصلح با ملاک‌های دینی، شرعی و انقلابی دست پیدا کند.