پیام تبریک سید علی آقازاده به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی
پیام تبریک سید علی آقازاده به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی
پیام تبریک سید علی آقازاده به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی

‍ والفجر ولیال عشر
فرا رسیدن دهه مبارک فجر را به همه فجرآفرینان به ویژه مردم شریف شهرستان رشت تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
یکی از افتخارهای بزرگ تاریخی ملت ایران در دهه فجر سال ۱۳۵۷ به رهبری امام خمینی(ره) در دنیای معاصر رقم خورد و مردم ایران استعداد، توان، قدرت، عظمت و عزت خود را به منصه ظهور رساندند.
در ایام دهه فجر سال ۱۳۵۷ اقشار مردم به‌ویژه جوانان ایثار، فداکاری، اتحاد و انسجام خود را در راستای اجرای فرمان امام(ره) به عنوان ولی فقیه زمان نشان دادند و در مقابل رژیمی که تا بن دندان مسلح بود و تمام کشورهای استکباری جهان حامی او بودند، ایستادند و با تمام توان، اقتدار و وحدت توانستند این فجر، پیروزی و افتخار بزرگ را در جهان ایجاد کنند.
در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مؤلفه‌های پیروزی انقلاب که همان امامت، ولایت و رهبری، اتحاد و انسجام مردم و همچنین مکتب، دین و اسلام بود، همچنان تداوم و استمرار دارد و مردم ایران به صورت یکپارچه توانستند هدف خود را مشخص کرده و تداوم دهنده این انفجار نور به عنوان پیروزی بزرگ قرن در جهان باشند.
اکنون ایران اسلامی برای تمام ملت‌های مسلمان جهان به‌ویژه مردم منطقه الگو و اسوه شده و ملت‌های آزاده به این باور رسیدند که می‌توان در سایه اسلام به عزت، عظمت و قدرت رسید زیرا مشاهده کردند اقتدار علمی، اخلاقی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی ملت ایران به برکت دهه فجر انقلاب اسلامی تحقق پیدا کرده است.
خداوند چهل و یکمین دهه فجر انقلاب اسلامی را بر همه فجرآفرینان، مقام معظم رهبری بزرگ‌ترین فجر آفرین جهان اسلام و ملت ایران به‌ویژه مردم شریف شهرستان رشت مبارک و خجسته بگرداند.