بررسی دفترچه عوارض محلی سال ۹۹ شهرداری بندرانزلی
بررسی دفترچه عوارض محلی سال ۹۹ شهرداری بندرانزلی
بررسی دفترچه عوارض محلی سال ۹۹ شهرداری بندرانزلی

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرانزلی، نود و چهارمین جلسه فوق العاده و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی، کارشناسان شهرداری، با موضوع بررسی دفترچه عوارض محلی سال ۹۹ شهرداری بندرانزلی و نامه شهرداری درخصوص بررسی و معادل سازی بدهی پرسنل از طریق فروش قطعه زمین، دوشنبه ( ۱۴ بهمن ماه) در محل شورا برگزار شد.

این دفترچه پس از تهیه در شهرداری و همچنین در چندین جلسه بررسی مواد و تبصره های درآمدی و عوارضی توسط شورای اسلامی شهربندرانزلی تصویب شد.

شایان ذکر است مشارکت و همکاری موثر شهروندان در پرداخت عوارض، علاوه بر تحقق حداکثری بودجه و درآمدهای شهرداری، موجب تسریع در روند توسعه و عمران شهری می شود و تمامی شهروندان می توانند با مراجعه به واحد درآمد شهرداری از وضعیت و نحوه پرداخت عوارض محلی مطلع شوند.

تعرفه عوارض محلی شهرداری مهم ترین و اصلی ترین منبع درآمدی و تأمین و تحقق بودجه سالانه شهرداری به شمار می رود و سال آینده همه ی عوارض شهرداری اعم از عوارض عمومی و صدور پروانه و بهای خدمات قابل ارائه از طریق شهرداری طبق این تعرفه انجام خواهد شد که دفترچه دیجیتال آن در لینک زیر قابل دانلود است.

دفترچه عوارض محلی شهرداری بندرانزلی سال ۱۳۹۹