مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گیلان: آزادگان،الگوهای بی بدیل برای جامعه و نسل جوان هستند
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گیلان: آزادگان،الگوهای بی بدیل برای جامعه و نسل جوان هستند
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گیلان،روز سه شنبه 15 بهمن ماه 98 و در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی،با دو خانواده جانباز آزاده شهرستان رشت دیدار کرد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش ایثار گیلان،عبداله پاکاری در این دیدارها،با تجلیل از زحمات تمامی ایثارگران، صبر و استقامت آزادگان در طول دوران اسارت،اظهار داشت:آزادگان،رنج ها و مرارت های فراوانی را در زندان های رژیم بعث عراق متحمل شدند و یقینأ این فداکاری ها،بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان افزود:آزادگان امروز در بین مردم دارای جایگاهی ارزشمند و مایه افتخار کشور هستند و مردم قدرشناس ایران به خوبی قدر این زحمات و فداکاری ها را می دانند.
پاکاری ادامه داد: به یقین این رشادت ها در تاریخ ثبت و ضبط خواهد شد چرا که آزادگان عزیز در طول دوران اسارت خود در یک دانشگاه علمی و عملی حضور داشته و چون در سختی ها رشد کردند، توانستند در مسیر کمال انسان به افرادی بزرگ و خود ساخته مبدل شوند.
وی در ادامه،آزادگان و همسرانشان را الگوهای بی بدیل برای جامعه و بویژه نسل جوان دانست.
مدیرکل در این دیدارها از دو خانواده جانباز آزاده سرافراز متوفی مصطفی رنجبرخان حسینی و جانباز آزاده خانم خورشید نیک منش تجلیل کرد.