۴۷ کیلومتر شبکه فرسوده با جایگزینی کابل خودنگهدار  اصلاح و بازسازی شد
۴۷ کیلومتر شبکه فرسوده با جایگزینی کابل خودنگهدار  اصلاح و بازسازی شد
رشت_سرتوک_مدیر توزیع نیروی برق شهرستان رودسر گفت:از آغاز سالجاری تا پایان مهر ماه بیش از 47 كیلومتر شبكه فرسوده كابل خودنگهدار اصلاح و بازسازی شده است.

به گزارش سرتوک به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان ،مدیر توزیع برق شهرستان رودسر افزود: باوجود تنگناهای مالی و شیوع گسترده کرونا، از ابتدای سال تا پایان مهر ۹۹ و با تلاش همکاران امور توزیع برق رودسر  بیش از ۸٫۲ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۳٫۳ کیلومتر شبکه فشار متوسط در سطح این شهرستان احداث شده است.
آقایی پور اضافه کرد: در راستای واگذاری انشعاب برق به متقاضیان جدید از ابتدای سال تا پایان مهرماه ۳۶۵۱ مشترک جدید به مشرکین امور توزیع برق رودسر افزوده شد.
وی گفت : درراستای تامین برق پایدار برای مردم شریف شهرستان بیش از ۴۷ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شد و تلاش می شود با برنامه ریزی مناسب و پس از جذب اعتبارات لازم بازسازی شبکه های فرسوده با سرعت و جدیت انجام پذیرد تا در طول سال به ویژه در زمان وقوع بحران های جوی کمترین مشکل برای مشترکین محترم اتفاق بیفتد.
آقایی پور افزود: از ابتدای سال ۲۸ دستگاه ترانسفورماتور نصب شد و تعداد ۱۸ دستگاه ترانسفورماتور برق تعمیر و افزایش قدرت داده شد.
وی با اشاره به اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه در طی این مدت اضافه کرد: تا پایان مهر ماه ۱۰۱ پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد و تلاش خواهد شد که اجرای این پروژه ها تا پایان سال با جدیت تداوم یابد.
مدیر توزیع برق شهرستان رودسر تاکید کرد: با پیگیری همکاران و اجرای طرح جهادی وصول مطالبات، درصد وصول مطالبات در کل شهرستان  95.49 درصد می باشد.
آقایی پور در پایان ضمن تشکر از مردم و مسئولین این شهرستان در همراهی امور توزیع برق رودسر برای انجام پروژه ها و خدمت رسانی به مردم گفت: برای مجموع اقدامات مذکور تا پایان مهر سالجاری بیش از ۱۳۶ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است و امیدواریم با تلاش همکاران بتوانیم خدماتی شایسته به مردم ارائه کنیم.