به گزارش سرتوک به نقل از حکایت گیلان نمایش « سه جلسه تراپی» به نویسندگی نغمه ثمینی نمایشنامه نویس شاخص و کارگردانی نگین بهروزیان از ۱۵ مهر در تماشاخانه نارون رشت روی صحنه رفته است و و تا ۲۱ این ماه ادامه دارد.

سـعید حسینی، نگـین بهروزیان و ارشـیا زمانی بازیگران «سه جلسه تراپی» هستند که پیش از این با حضور بازیگران مطرح تئاتر کشوری در تهران اجرا شده است.

«سه جلسه تراپی» برداشتی آزاد از داستان «میمون» هاروکی موراکامی داستان نویس مطرح ژاپنی است.

داستان زنی که نامش را فراموش می‌کند و در واقع اسمش توسط فرد دیگری دزدیده شده است و برای همین پیش یک روانشناس رفته است.

نگین بهروزیان در گفتگو با حکایت گیلان درباره این نمایش می‌گوید: متن نغمه ثمینی ده سال پیش نوشته شده است، ولی همچنان زنده است و دغدغه هایش مربوط به زمان خاصی نیست. این متن هم جنبه‌های روانشناختی دارد و هم در ظریف‌ترین و درست ترین شکل ممکن نقد سیاسی خود را مطرح کرده است.

این کارگردان جوان خاطرنشان کرد: از خانم ثمینی ممنون هستم که با وجود حضورش در خارج از کشور اجازه اجرای نمایش را به ما دادند.

وی افزود: ما تمرینات خودمان را از اردیبهشت شروع کردیم و البته سعید حسینی از مرداد کنار ما حضور داشت و با وجود این که فرصت چندانی تا اجرا نداشتیم توانست خودش را وفق دهد و مثل همیشه حضور درخشانی داشته باشد.

بهروزیان که اولین کار خود را کارگردانی کرده بود در پایان گفت: از مهرداد هنرمند مدیر آموزشگاه افرا تشکر می کنم که به عنوان مشاور در کار حضور داشتند. من از آن دسته هنرجویانی نبودم که مدام در آموزشگاه باشم، ولی ایشان به من اعتماد کردند و از کار حمایت داشتند.

علاقه مندان برای تهیه بلیت به سایت تی صندلی مراجعه کنند.